April 2013

Jedno po druhém.

21. april 2013 at 14:01 | En |  diary.
Ahojte,
douáfm, že s přicházejícím sluníčkem se máte dobře, asi tak jako já! O:) ..Musím se přiznat, že ty výkyvy teplot mi moc dobře teda nedělají, ale co se dá dělat. Těšila jsem se na krásné jaro a ne na brzké léto. A než abych se těšila z pěkného počasí a šla ven fotit, tak jezdim ze školy v půl pátý a vrhám se na učení.

Píšu, píšu..publikuju

8. april 2013 at 11:29 | En |  diary.
Tak Vás tedy opět zdravím! :)
Včera jsem si říkala, že nemám o čem psát, tak jsem si to co se během dne stalo nechala na dnešek! :)

Nemůžu uvěřit tomu jak je dnes hezky a dokonce je i teplo, ráno jsme šla do obchodu jen ve vestě, a to jsem včera venku mrzla. Taky konečně můžu říct..Welcome April! O:))


Doufám, že dnešek bude lepší než včerejšek. Když jsme došla z procházky, tak jsem měla táák dobrou náladu, tak ajko jí mám vždycky. Jenže, jeden -k němu to jméno fakt sedí- Rozumbrada mi ji tak zvrtal, že jsme byla nasraná i při dívání se na film 3 sezóny v pekle s mým oblíbeným hercem, a to s Kryštofem Hádkem. Z filmu jsem nic neměla, a dotyčného jsem měla chuť zabít. Nasraná jsem ještě dnes, a přísahám že tu mu nejmíň do devítí do večera neodepíšu -.-'
A teď už nechci víc vypadat jako kráva, která si na něco stěžuje a dupe si k tomu nožičkou. Kdybych aspoň dupala, jí s ní přímo třískám!


Avada kedavra, bitch!

Hah a co dneska ..:)
Jelikož jsem před pár dny hladila sousedčiného psa (příšerně roztomilého) a měl zřejmě nějakou breberu, spíše blechu teda, a mě to pěkně pokousalo. Takže má milá Ruby, žádná vyrážka. Celý den tu cílám s biolitem a dezinfikuji polštářky, velký polštář, peřinu, matraci i rošt ..:D Všechno jsem to vyházela ven, takže to vypadá dost divně a šůruju celý pokoj :D :D
Ještě si musim dopsat učivo, objednat se k lekáři, udělat nějaké věci na praxi, začít číst, znovu si stahnout ty rozjebaný knížky do tabletu *hází vzteklé pohledy*..a ještě něco,..jo NEODEPISOVAT MU!

Nyh, ještě něco musim dodat, jsem hrdá na svůj dnešní makeup! Retro linky a malinově růžová rtěnka, přivolala jsem si jaro O:))

Btw: ..Poslouchám Frekvenci 1, dámský klub .. -.-' horší kvočny tam dát nemohly, vážně.

Jedno pozitivum to má, netušila jsem že moje oblíbená písnička je od Coldplay ..:3
Hezký den!

Čtu.

7. april 2013 at 1:36 | En |  myself.

Ahaha..můj seznam povinné četby k maturitě..:

* Jaroslav Vrchlický - Noc na Karlštejně
* Charles Dickens - Oliver Twist
* Nikolaj Vasilijevič Gogol- Revizor
* John Irving - Svět podle Garpa
* Paolo Coelho - Alchymista
* Bohumil Hrabal - Obsluhoval jsem anglického krále
* Michal Viewegh - Báječná léta pod psa
* Georgie Orwell - Farma zvířat
* Květa Leátová - Želary
* Hana Androniková - Zvuk slunečních hodin
* Karel Poláček - Bylo nás pět
* Karel Poláček - Muži v offisdu
* Moliére - Lakomec
* Fráňa Šrámek - Stříbrný vítr
* Karel Havlíček Borovský - Král Lávra
* Romain Rolland - Petr a Lucie
* Robert Fulghum - Opravdová láska
* Ladislav Fuks - Spalovač mrtvol
* Božena Němcová - Babička
* Vladislav Vančura - Rozmarné léto

Nyny, celý den mi to trvalo, sedm knížek se mi v tabletu posralo. Takže to všechno budu muset stáhnout znova..Jak se těšim! :D

How bad is be overweight.

7. april 2013 at 1:14 | En |  diary.
A tak si tady pročítám ty jednotlivé články o nadváze, anorexii, bulimii a přemýšlím nad sebou.
Jak špatné je být "overweight"? Velmi, velmi špatné. Není zrovna lehké poohlédnout se za tím, jaká jsem byla před třemi roky, před rokem, půl rokem a jaká jsem teď. V podstatě jsem na sebe neustále naštvaná, před třemi roky než jsem nastoupila na školu jsem vypadala..docela normálně. Ruce jsem měla relativně štíhlé, břicho bylo ještě ploché, zadek jsem sice měla, ale ne ten extra "černošký" jak ho ohodnotil můj bratr. Nejhorší na tom všem bylo, že během toho co jsem si poklidně "kynula jako buchtička" ..jsem se jednoduše "nevnímala". Prostě jsem se neviděla.

Přála jsem si být normální, krásná štíhlá jako každá druhá slečna. Jenže, nic není zadarmo, jak je všem známo. A já měla přeci tak ráda sladké..a vůbec jídlo jako takové. Až když jsem se vrátila z Londýna jsem se s mamkou bavila o tom, že bych se sebou mohla začít něco dělat. Kalhoty v extrémní velikosti..50- jak trapné to vyslovit nahlas- mi byly ťip ťop a já si dělala srandu z toho, že si v nich hold nebudu moci sednout. Takže začala očista sama sebe, začala jsem cvičit v místním fitnes centru, kde mi to bylo krajně nepříjemné, jelikož slečna trenérka měla asi 50 kilo i s potelí a stále mě sledovala-což je samozřejmě její práce, že. Asi po 14 dnech jsem měla chuť s tím praštit, jelikož jsem neviděla žádné výsledky, ale proboha..co jsme taky čekala snad s 30ti kily nadváhy. A tak jsem cvičila a cvičila..měsíce ubýhaly jako voda a první výsledky byly na světe. Nic světoborného, byla jsme ze sebe zklamaná, ale šlo to. Teď po pů roce kdy mám dole 12 kilo si říkám, že to nebyla procházka růžovým sadem a určitě to za to stálo. ..Ale taky to bylo spoustu zakozování si a odříkání. Samá zelenina, nízkotučené sýry a jogurty, žádné pečivo, vlastně teď už každodenní mantra.

Jedno moje neslavné období , které proběhlo asi konce prosince začátkem ledna, kdy jsem byla zoufalá sama ze sebe, že nehubnu, mám pořád stejnou velikost a byla jsem chvíli po nemoci, učeního bylo prostě příliš a mě z toho začaly šedivět vlasy. Do toho všeho jsem z nervů skoro nejedla, jen jsem kouřila, pila kafe a za celý den snědla jablko, zeleninový salát a tři plátky kneckebrotu. Domů jsem se vracela za tmy, v půl šesté..sinalá a unavená. Takhle to šlo asi měsíc, moc jme necvičila, učila se do noci a v půl páté ráno opět vstávala. Zoufalá sama ze sebe jsem se rozbrečela mamce v obýváku s tím, že jsem k ničemu a ještě k tomu obludně tlustá.
Musím říct, že se mnou ta dobrá žena má neskutečnou trpělivost. Seděla se mnou dlouho do večera, povídaly jsme si o tom čeho bych vlastně chtěla dosáhnout v hubnutí. Prohlížela si se mnou fotky jak jsem vypadala, a jak jsem na tom teď. Že kalhoty, ve kterých jsem jela do Londýna a nemohla si v nich ani sednou, jsou mi prostě veliké. Takže..něco se stalo. Něco dobrého.

V hlavně mě nahlodává nějaký hlas, který mi nadává, abych nejedla to a ono či tamto, jelikož je to tučné a vůbec bych to jíst neměla, i když na to mám nesmírnou chuť, ale prostě nesmim. Občas mám strach, aby ten vnitřní hlas nezačal ovládat více než je zdrávo, protože se tomu snad poddává. 'Nejez to, jsi příliš tlustá' , 'Chceš mít ještě větší zadek než máš teď? ..No prosim, tak si to vem' , 'Ty věci ti opět nebudou' ..Ruby má pravdu, člověk do toho spadne ani neví jak, a težko se z toho dostává...

Dovětek "ana"..

6. april 2013 at 11:56 | En |  diary.
Zdravím,
dlouhou dobu předtím než jsem začla blogovat a projevovat nějakou podobnou aktivitu jsem hledala články na téma hubnutí, cvičení..diety a tak podobně. Než jsem se v sprnu loňského roku dokopala zajít si na 'power plate' a tím nějak odstartovat ..řekněme zdravější životní styl. Po čtvrt roce se ke mě přidala i moje kamarádka a tak jsme to řešily spolu, co a jak, jak a proč a tak mi jednoho dne poslala odkaz na blog jedné slečny, co s ní před pár lety blogovala ona.

Ona slečna tady nebyla jako laňka a rozhodla se sebou něco dělat, tak si založila blog kam si zapisovala co snědla, a co jedla a zase co jedla a tak jsme si říkala 'a co pohyb? jak je možné že shodila dvacet kilo..zhruba za rok, jen tím, že nejedla?'. Nemožné. Až mi jednou ta moje kamarádka povídá.."Ty, všimla sis toho dovětku ana?" ..No jistě, že jsem si toho všimla, ale Anna se ona nejmenuje.

Dovětek "ana" značí zkratku pro anorexii, čili blogy s tímto označením jsou o slečnách, které jsou posedlé tím jak vypadí, a tím jak vypadat chtějí. Když jsem to tak pročítala za celý den to sní porci rýže, jednu mrkev a jsou hrozně přecpané. Žádný pohyb 'neprovozují', protože by jim to kazilo image - no to mě poser - a proto radši budou celý den nejíst, bude jim kručet v žaludku, ale budou spokojené, úspěšně totiž odolávají dál.

Pravděpodobně sem dám link na jeden blog, který mě..prostě šokoval. 14 letá slečna s výškou 172 cm váží asi 59 kilo a jako vysněný cíl má 48 kilo. Už ta její nynější váha je dost na pováženou, a tak si říkám..co se to děje, že je každý posedlý svou váhou. Já snad neznám jediného člověka, který by se sebou byl spokojený, včetně mně samozřejmě -.-'


Takže tak.
Zatím.

Mořský panic z Ameriky!

5. april 2013 at 20:01 | En |  diary.
Ano, mořský panic z Ametiky, to je věc která mě dneska strašně pobavila :D ..22 letý Erik si vyrábí latexové "ocay" sám doma má jich snad sto :D :D A do akvária ho nechtějí..Bad luck Eriku :| :D


Já se prostě bavim :D

Porno pro matky, peklo pro otce..

5. april 2013 at 19:50 | En |  diary.
..to hlásá nadpis v Mladé frontě. Týká se to článku o erotické trilogii románů..50 odstínů šedi a temnoty a poslední nadcházející díl, který vyjde v září tohoto roku 50 odstínů svobody.

Článek mě zaujal proto, protože jsem ty dvě knížky doslovala "zhltla" pohledem za deset dní, přestože jsem si říkala jaká blbina to asi bude,když si to půjčují kolegyně u tety v práci jako na běžícím páse a domů chodí nadržené jako stepní kozy, :D Jenže, když mi Ruby napsala jak se u toho kroutí a pusu má úžasem od ucha k uchu, tak jsem si to prostě musela stahnout taky. Říkala jsem si, to bude něco pro Tebe a taky, že jo.

Ale zpátky k tomu článku v novinách, obě dvě knihy čelt za účelem průzkumu muž, to už je samo o sobě,..přinejměnším trochu divné. Ale zas na druhou stranu, kdyby to četla žena a měla o tom napsat článěk, možná by to až nechutně do vychvalovala do nebes. Upřímně mi toho pána bylo i líto, číst o takových zvrácenostech, asi bych si připadala, že jsem ve všech vztazích "selhala" :D protože dočíst se o tom, po čem ženy ve skrytu duše doufají -samozřejmě- ne všechny, fůů, to dá odvahy. Spousta z nic totiž nechápe, že výpraskem bičíkem může být tak extra vzrušující jako v té knize a pak se ozývají takové věci jako .."Jestli chceš Maruno, já ti tu prdel zmastin, žes to ještě neviděla" Haha..kdo tu mluvil o pozadí..? O:)

Nicméně, abych se dostala k jádru toho příběhu, ve zkratce .. Anastasie je mladá dívka která pracuje obchodu pro kutily, a záměnou za svou nemocnou kamarádku zpovídá zámožného Christiana Greye. Svou, řekněme neohrabaností, výrazem raněné laňky, neohrabaností a smyslem pro..poslušnost je nadcházející adeptka na jeho novou sub.Snaží se jí od sebe držet dál, ale moc se mu to nevede, nehledě na to, že ona se mu také líbí. Ovšem netuší že Christian trpí sebenenávistí, frustrací celého světa, a až přílišnou chutí k tvrdému sexu. Takže uzavírají smlouvu, u které jsem se teda smála a převracela jsem oči v sloup jak jen to šlo. Potažmo jsem to dost překlikávala, protože mě ty kritéria o poslušnosti přišli na hlavu padlé :D A tak se zjisti, že Anastazie je panna, jeho to uplně sebere, párkrát jí ukáže svou hernu (místnost vybavená spoustou erotických pomůcek) .Ke konci si "vyžádá super výprask" páskem, a pak s brekem uteče.

Druhý díl pokračuje tím, že se k němu po 5 denní pauze vrátí a více méně jim to klape, až na pár maličkostí jako je paní Robinsonová (opět), a šílenec Jack Hyde který se pokouší div ne zabít.

Mě se osobně knihy docela ..docela dost líbily, hlavně kvůli těm super pasážim, někdy to bylo trochu "nudné", možná. Je to vlastně obyčejný příběh, který se určitě stává kde komu, že mladá chudá, nevyýrazná, neprůbojná studentka..si nabrnkne zcela normálně bohatého mliardáře, který má sto tisíc dolarů na hodinu.

Podle knih by se měl natočit i film, dneska jsem našla herce, který by měl zvtvárnit Christana Greye, a ..oo bože, celý on. Anastasii by podle prvních infromací měla být Alexis Bledel, prvně jsem si říkala, že ona je vlastně jako Anastasie, příliš bledá, příliš hubená, příliš malá, příliš ospalá, příliš šedá myš..přiliš prostě. Ale na druhou stranu, mi tam do toho..prostě sedí. Takže doufám že to dostanou ti dva a bude z toho skvělý film, ze kterého každá žena v kině.."poteče" :D

Keep calm and love Christian grey <3


A tak si podupávám nožičkou, a čekám na jaro..

3. april 2013 at 16:52 | En |  diary.
Ahojte! Nah..ano žiju! ..:D A je mi přííííšerná zima, ale hrozná. Je vážně skvělý, že za pár let by takhle zima měla probíhat úplně normálně ..uchtyy, budu brečet, už bych chtěla jaro.
Jaro a pivoňky,..a konvalinky ..:3 nynyny.