Dovětek "ana"..

6. april 2013 at 11:56 | En |  diary.
Zdravím,
dlouhou dobu předtím než jsem začla blogovat a projevovat nějakou podobnou aktivitu jsem hledala články na téma hubnutí, cvičení..diety a tak podobně. Než jsem se v sprnu loňského roku dokopala zajít si na 'power plate' a tím nějak odstartovat ..řekněme zdravější životní styl. Po čtvrt roce se ke mě přidala i moje kamarádka a tak jsme to řešily spolu, co a jak, jak a proč a tak mi jednoho dne poslala odkaz na blog jedné slečny, co s ní před pár lety blogovala ona.

Ona slečna tady nebyla jako laňka a rozhodla se sebou něco dělat, tak si založila blog kam si zapisovala co snědla, a co jedla a zase co jedla a tak jsme si říkala 'a co pohyb? jak je možné že shodila dvacet kilo..zhruba za rok, jen tím, že nejedla?'. Nemožné. Až mi jednou ta moje kamarádka povídá.."Ty, všimla sis toho dovětku ana?" ..No jistě, že jsem si toho všimla, ale Anna se ona nejmenuje.

Dovětek "ana" značí zkratku pro anorexii, čili blogy s tímto označením jsou o slečnách, které jsou posedlé tím jak vypadí, a tím jak vypadat chtějí. Když jsem to tak pročítala za celý den to sní porci rýže, jednu mrkev a jsou hrozně přecpané. Žádný pohyb 'neprovozují', protože by jim to kazilo image - no to mě poser - a proto radši budou celý den nejíst, bude jim kručet v žaludku, ale budou spokojené, úspěšně totiž odolávají dál.

Pravděpodobně sem dám link na jeden blog, který mě..prostě šokoval. 14 letá slečna s výškou 172 cm váží asi 59 kilo a jako vysněný cíl má 48 kilo. Už ta její nynější váha je dost na pováženou, a tak si říkám..co se to děje, že je každý posedlý svou váhou. Já snad neznám jediného člověka, který by se sebou byl spokojený, včetně mně samozřejmě -.-'


Takže tak.
Zatím.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Ruby Ruby | Web | 6. april 2013 at 21:45 | React

Sama jsem si s anou na podzim zahrávala. Skoro jsem nejedla. Ondřej o mě měl strach, když mě viděl v Německu, že jsem za den snědla sotva jablko a večeři. Doma mě táta dlouho podezíral. Pak mi ovšem došlo, že tímhletím ničeho nedosáhnu a nechala jsem toho. Byla jsem strašně ráda, že se mi to do hlavy nedostalo nijak víc, protože by to bylo horší se toho vzdát. Proto jsem radši cvičit a jím dvakrát tolik, než jsem jedla předtím. A je mi fajn. Tohle prostě k ničemu nevede.

2 En En | 6. april 2013 at 22:23 | React

Tyve..šílim z Tebe. To snad ne.. o_O

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama