Jedno po druhém.

21. april 2013 at 14:01 | En |  diary.
Ahojte,
douáfm, že s přicházejícím sluníčkem se máte dobře, asi tak jako já! O:) ..Musím se přiznat, že ty výkyvy teplot mi moc dobře teda nedělají, ale co se dá dělat. Těšila jsem se na krásné jaro a ne na brzké léto. A než abych se těšila z pěkného počasí a šla ven fotit, tak jezdim ze školy v půl pátý a vrhám se na učení.


No a když jsem psala, že všechno popořádku, tak si teď budu stěžovat.
Minulý týden mě něskutečně..dopálila, řekla bych, moje kamarádka. Povídaly jsme si o školní stáži v Řecku a mimo to mi říkala, že se seznámila s klukem, který na konec stál za pendrek. Že si vyhlídla vysokou školu a pojede se podívat na byt. ..God, jede na 4 měsíce do Řecka (červen-září) a kdy stihne přijímačky, říkala jsem si. A ona byla tak 'ochotná', že mi vysvětlila, že jde na soukromou školu, tudíž přijímačky nebude muset dělat, zacvakaj jí to rodiče a za malý byteček v centru města bude platit 4 tisíce. Creepy, existuje tu nějaká spravedlnost? ..Ukáže si na co chce a má to, ..teď vážně lituju chytré lidi, kteří kvůli financím nemohou jít na školu a takový..vořež pruti se vserou všude. Nicméně, přeju jí to.

Další osoba na mém soukromém 'dead listu' je moje 'fit parťačka', se kterou sdílím jeden blog o hubnutí a zdravé stravě,..no moc to neklape, to je jedno. Přála jsem jí k jejímu úspěchu, zhubnutých pár cenťáků a s vtipem jsem dodala, že z ní ty kila a cenťáky přímo odpadávají. ..Proč prostě nemohla přijmout kompliment a jít dál..? Nevim. ..No na místo toho se do mě pěkně opřela, že nebýt mé špatné stravy, byla bych jinde než jsem. ..Já vážně nemám dva tisíce na to, aby mi někdo sestavil jídelníček jako jí. Mě stačí, že mám docela za měsíc a půl 3 cm dole přes zadek a jsem šťastná jako blecha ^_^

Co mne trochu zamrzelo byl znovu obnovený kontakt s mou trenérkou, která mi v začátcích hodně pomohla, nicméně, jak se říká 'narostla' a když jsem se k ní chtěla objednat, tak mi oznámila, že teda jako můžu, ale že to vede už skoro někdo jiný, a že neví kdy bude mít čas. ..Fuck,..? ..No dobře, já se neposeru, mám Jill, Boba, roped a čus! B-)

No a dál, co se mnou vyloženě seklo jsou přiznání kluků a holek na fcb ..:D říkákm si, nebudu lajkovat žádný status, ještě to někdo z mých přátel uvidí a bude vymalováno :D ..A tak jsem si poklidně lajkovala komentáře aktivních jedinců, až se mi vymstilo i tohle a čtyři už mi píšou, takže pozor! ..:D

Co mě vyloženě potěšilo, bylo když mi dvě moje kamarádky řekly, že je vidět jak jsem zhubla, to bylo super :3! ..Další mi obdivovaly moje vlasy, stylem .."Ty krávo, kdes k tomu přišla?" .."Skvělý háro, kočeno" ..:3 Jo, to mě baví!! :))
Taky mě potěšila nová sada stínů, která přišla mamce k balíku jako dárek, ne že by ty stíny byly nějaká extra kvalita, ..ale to provedneí je fajnové ..:D

Nesmim opomenout mou bolest zad, která mě sužuje od doby co jsem cvičila Tiff, a ta mi teda dala pěkně zabrat. Do včerejšího dne jsem si myslela, že se mi vrátil zánět ledvin, tak jsem to doma ani neříkala, zobla jsem si prášků, které jsem na to měla předepsané a nedojela jsem je. A šla si v pátek o půl desáté lehnout,..sranda byla, že jsem se probodila v sobotu po 12 hodinách..:D Záda bolely míň, ale nic světoborného. Tak mi na to mamka dala nějaký prášek na bolest zad, okay okay..:D ..Okay to bylo jen chvíli, než se mi zamotala hlava, měla jsem mžitky před očima, ztrácela jsem schopnost mluvit souvisle a plynule, až jsem vypadala jako bych ypila půl litru Absinthu ..:D :D ..Ruby z toho měla děsnou prdel, moje máma taky, až do doby než jsem se najedla, napila a bylo mi fajn :D ..Já se prostě jednou přivedu do hrobu!

Some songs..:3
Krásný zbytek dne! ..:3
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama