Porno pro matky, peklo pro otce..

5. april 2013 at 19:50 | En |  diary.
..to hlásá nadpis v Mladé frontě. Týká se to článku o erotické trilogii románů..50 odstínů šedi a temnoty a poslední nadcházející díl, který vyjde v září tohoto roku 50 odstínů svobody.

Článek mě zaujal proto, protože jsem ty dvě knížky doslovala "zhltla" pohledem za deset dní, přestože jsem si říkala jaká blbina to asi bude,když si to půjčují kolegyně u tety v práci jako na běžícím páse a domů chodí nadržené jako stepní kozy, :D Jenže, když mi Ruby napsala jak se u toho kroutí a pusu má úžasem od ucha k uchu, tak jsem si to prostě musela stahnout taky. Říkala jsem si, to bude něco pro Tebe a taky, že jo.

Ale zpátky k tomu článku v novinách, obě dvě knihy čelt za účelem průzkumu muž, to už je samo o sobě,..přinejměnším trochu divné. Ale zas na druhou stranu, kdyby to četla žena a měla o tom napsat článěk, možná by to až nechutně do vychvalovala do nebes. Upřímně mi toho pána bylo i líto, číst o takových zvrácenostech, asi bych si připadala, že jsem ve všech vztazích "selhala" :D protože dočíst se o tom, po čem ženy ve skrytu duše doufají -samozřejmě- ne všechny, fůů, to dá odvahy. Spousta z nic totiž nechápe, že výpraskem bičíkem může být tak extra vzrušující jako v té knize a pak se ozývají takové věci jako .."Jestli chceš Maruno, já ti tu prdel zmastin, žes to ještě neviděla" Haha..kdo tu mluvil o pozadí..? O:)

Nicméně, abych se dostala k jádru toho příběhu, ve zkratce .. Anastasie je mladá dívka která pracuje obchodu pro kutily, a záměnou za svou nemocnou kamarádku zpovídá zámožného Christiana Greye. Svou, řekněme neohrabaností, výrazem raněné laňky, neohrabaností a smyslem pro..poslušnost je nadcházející adeptka na jeho novou sub.Snaží se jí od sebe držet dál, ale moc se mu to nevede, nehledě na to, že ona se mu také líbí. Ovšem netuší že Christian trpí sebenenávistí, frustrací celého světa, a až přílišnou chutí k tvrdému sexu. Takže uzavírají smlouvu, u které jsem se teda smála a převracela jsem oči v sloup jak jen to šlo. Potažmo jsem to dost překlikávala, protože mě ty kritéria o poslušnosti přišli na hlavu padlé :D A tak se zjisti, že Anastazie je panna, jeho to uplně sebere, párkrát jí ukáže svou hernu (místnost vybavená spoustou erotických pomůcek) .Ke konci si "vyžádá super výprask" páskem, a pak s brekem uteče.

Druhý díl pokračuje tím, že se k němu po 5 denní pauze vrátí a více méně jim to klape, až na pár maličkostí jako je paní Robinsonová (opět), a šílenec Jack Hyde který se pokouší div ne zabít.

Mě se osobně knihy docela ..docela dost líbily, hlavně kvůli těm super pasážim, někdy to bylo trochu "nudné", možná. Je to vlastně obyčejný příběh, který se určitě stává kde komu, že mladá chudá, nevyýrazná, neprůbojná studentka..si nabrnkne zcela normálně bohatého mliardáře, který má sto tisíc dolarů na hodinu.

Podle knih by se měl natočit i film, dneska jsem našla herce, který by měl zvtvárnit Christana Greye, a ..oo bože, celý on. Anastasii by podle prvních infromací měla být Alexis Bledel, prvně jsem si říkala, že ona je vlastně jako Anastasie, příliš bledá, příliš hubená, příliš malá, příliš ospalá, příliš šedá myš..přiliš prostě. Ale na druhou stranu, mi tam do toho..prostě sedí. Takže doufám že to dostanou ti dva a bude z toho skvělý film, ze kterého každá žena v kině.."poteče" :D

Keep calm and love Christian grey <3

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Ruby Ruby | Web | 6. april 2013 at 11:49 | React

No vidíš to a já nedočetla ani první díl! :D Měla bych se odhodlat, protože mi to v mobilu straší pekelně dlouho. A hlavně mi tady nespoileruj, jinak to nedočtu! :D

2 En En | 6. april 2013 at 12:39 | React

No vidiš to, a teď už víš jak skončí druhý díl ..:D máš se na co těšit :D

3 Vendul Vendul | Web | 9. may 2013 at 17:59 | React

Sice jsem o tom jen něco slyšela a mojí oblíbené Austenové se to na míle vzdaluje, přiznávám, že ten herec mi sedí k postavě muže, kterou jsi právě popsala! :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama