Když Vás mate vlastní já..

6. may 2013 at 16:53 | En |  diary.
..tak je to snad horší, než když Vám motá hlavu někdo jiný. Nikdy bych si bývala nemyslela, že budu řešit vztahy a "lásku.." a ty podobný věci kolem toho. Jen jsem se tomu smála, protože jem nikdy nebyla středem pozornosti kluků. A ani teď tomu nic moc nenaznočovalo, až do doby..kdy se zničeho nic vynořilo 5 chlapců, kterým se zdám "nadpozemsky krásná" nebo "nejsladší co kdy viděli..". A skutečnost je uplně jiná. Už si připadám jako ty slečny co prostě neví co chtějí, v jendu chvíli mě příšerně obtěžuje, že mi tohle někdo píše a druhou stranu, bych vážně chtěla, abych se někomu líbila. Ale líbila, jako líbila..ne, že by mě chtěl jenom do postele a pak ahoj.
Možná jsem staromodní, asi bych to u sebe ani nečekala, ale myslim, že na mě z velké části měl dopad rozvod mých rodičů..vlastně i teď ten druhý rozvod, kdy to nebylo o citech, ale o majetku. Nějak přestávám věřit, že někde existuje někdo pro mě, někdo normální, věrný..někdo kdo by si měně vážil. ..Po čtení příspěvků na 'Přiznání kluků' o tom silně pochybuju. Kdo totiž neměl v posteli víc než 20 holek, nevyzkoušel celou kamasutru - i pozpátku tak není 'Boss'. Říkala bych mu spíše klikař, že neměl nějakou pohlavní nemoc..

Xoxo
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Vendul Vendul | Web | 9. may 2013 at 17:55 | React

Je to pravda, člověk by si nejprve měl srovnat vše v hlavě, vyznačit si to, co od případného vztahu očekává a až pak se do toho naplno pustit. Je to sice šílené, ale asi jo. No, ty víš, co si o tom myslím, takže asi není potřeba nic víc pstá snad jen a to vím, že říkat nemusím - dávej si pozor a buď rozumná! :D
No no, co se téme "nespustit se s kažndým, o koho zakopneš, ale raději počkat na někoho normálního" týče, tak si vlastně notujeme. :) ( což víš :D )

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama