September 2013

A jak jsem řekla,..

1. september 2013 at 16:38 | En |  diary.
..tak dělám, dopisuju postupně :) Když nad tím tak přemýšlim, článek o Muchovi a Zrzavém si nechám na jindy, to vyžaduje přeci jen trochu více se tomu věnovat. Určitě i Formánka. ..Později sem hodim fotky knih co jsem si koupila nebo jsem je četla, a všech věcí co jsem si pořídila :)

A tak..v pátek jsem byla na novém filmu Jana Hřebejka- Líbánky.
Nehchápu, jak to mohl přirovnat k Pelíškum. Původně jsem si myslela, že to bude nějaké komedie a ne zdárně sprosté drama o lžích a stínech minulosti. Aňa Geislerová, která hraje těhotnou manželku a nevěřící novomanželku si zde nestřihla moc velkou roli, spíš ani ne velkou jako záživnou. Stanislav Majer, kterému jsem dlouho nemohla přijít na chuť mě příjemně překvapil. Myslím tím přechodem z umělého seriálu Ulice do filmu. Chvílemi plytké monology a rozhovory nevytrhla ani nezvykle dlouhá sexuální scéna. Za mě je hodnocení filmu tak na 45%, ovšem prostřední kde to bylo točené je tak za 120% :3

Další věcí s kterou bych se chtěla pochlubit jsou moje sportovní úspěchy :) Hrozně dlouho jsem sbírala odvahu vlést si na váhu a až minulý týde u prarodičů jsem si vlezla na váhu, celý rok jsem si říkala:," pitomče, nelez tam buď nešťastná, že ti to nejde dolu" ..no a tak jsem se nasrala a vlezla tam..a fůůů.. Mám 91 kilo! Dobře, já vím, je to furt hodně, ale počáteční váha byla 108 kilo..ta cifra je příšerně vysoká a vím, že ještě 3 kila a bude to oficiálně 20 kilo co jsem shodila. To je pro mě prostě neuvěřitelný, hrozně se těšim až to bude a budu to moct pustit do světa :D :))

zatím je to opět vše, pana Z. a pana V. si nechám na jindy, je to dlouhá story, tak i naši Francouzskou návštěvu ..:D

S láskou En

Čtyřměsíční pauza

1. september 2013 at 14:55 | En |  diary.
V měkkém dopoledním světle se k tobě prodírám skrze pavučiny opatrně tě uchopím, lehce fouknu a prach se rozletí do vzduchu. ..Ha, ale kdeže, přenesme se zpět, dřepím v obyváku na sedačce a jediné co oprašuji je má šedá kůra mozková, protože si po těch čtyřech měsících nepamatuju skoro ani heslo :D , nemluvě o věcech do školy. A proboha, je prvního!
Ale tak.nebudu to zase nijak dramatizovat. Tenhle proces prvního září, kdy to skoro většinou vycházelo na pondělí a my museli jít do školy už je letos pro mě ten poslední! A vážně je to tak, vůbec si neuvědomuju nějakou tu zodpovědnost, která visí ve vzduchu a těžce na mě v půli roku bude dopadat, protože jsem maturantka. ..Hrozný slovo, hrozná představa. Nicméně, pokud se ke konci června neposnažím, bude tenhle rok opravdu poslední kdy vstávám do školy. ..Címž si nejsem jistá..že by se mi to zamlouvalo.

..Ještě včera jsem měla v hlavně vizi jak udělám super čtivej článek a vykouřilo se mi to z hlavy..:D kruci.

Začnu teda polopaticky, klasicky..trochu ohraně. ..:) Co prázdniny? Jaké byli? Představte si přiblblej výraz kterej na Vás vybafne hned první den ve škole.. Tak si ro zrekapitulujeme.
Začátek léta vypadal tak, že budu lenošit o 100 péro, když jsem teda ta maturantka, tak ať si všechno nachystám, přečtu připravím..vize jako z amerického filmu. Hádejte jak to dopadlo.. :D Vize z amerického filmu se přeměnila na film o utlačovaných černoších, kteří tvrdě makali na plantážích..:D Takže jsem se zhruba na 3 a půl týdne zapíchla o pracovního procesu, v časovém rozmení od nevidím do nevidím :D Dobře, jo, peníze jse si vydělala, k dnešnímu datumu jsem je všechny úspěšně utratila, ale jinak prázdniny nebyly nic moc, kdyby nebylo občasného Dvorního divadla tady poblíž v Hlohovci, stálo by to za totální ho*no. Pokud se ptáta na pana M. tak ten je v trapu, osmého srpna kdy mi štěbetal do telefonu jak mě miluje, mě zároveň večer poslal do prdele s tím, že jsem na něj zlá. Hold jsme nebyli naladěni na stejnou vlnu zamilovanosti. Čtrnác dní před tímto naším rozhovore, kdy si na mě otevřel hubu s tím, že se zase chovám jako kráva aže ho to nebaví, jsem zjistila, že mě to vlastně taky už nebaví. Následující týden kdy se mnou neudržoval žádnou konverzaci, jsem byla v pohodě, bylo mi dobře a ten stav setrval až do doby kdy se mi zase ozval. A pak při slovech, tak se měj, ahoj mi to bylo vlastně docela jedno :)
Dalším "významným" krokem byla skupina Off topics, kde jsou poznala spoustu nových lidí, posléze jsem se s nimi "slezla" i v Praze, dokonce mi přišlo i několik pozvánek k nezávaznému sexu, ..probůh, chápete to jo ..:D

..Achjo, a mám toho na srdci ještě tolik a mnohem víc, ale radši to rozdělím do více článků .. :) Rozhodně se musím podělit o etudu s panem V. a taky panem Z., o skvělou výstavu Alfonse Muchy a Jana Zrzavého. O Josefa Formánka a nejen o něj, o jeho knihy. Taky o nový film Líbánky, letní songy..o mou váhu a spoustu dalšího :) En.