A jak jsem řekla,..

1. september 2013 at 16:38 | En |  diary.
..tak dělám, dopisuju postupně :) Když nad tím tak přemýšlim, článek o Muchovi a Zrzavém si nechám na jindy, to vyžaduje přeci jen trochu více se tomu věnovat. Určitě i Formánka. ..Později sem hodim fotky knih co jsem si koupila nebo jsem je četla, a všech věcí co jsem si pořídila :)

A tak..v pátek jsem byla na novém filmu Jana Hřebejka- Líbánky.
Nehchápu, jak to mohl přirovnat k Pelíškum. Původně jsem si myslela, že to bude nějaké komedie a ne zdárně sprosté drama o lžích a stínech minulosti. Aňa Geislerová, která hraje těhotnou manželku a nevěřící novomanželku si zde nestřihla moc velkou roli, spíš ani ne velkou jako záživnou. Stanislav Majer, kterému jsem dlouho nemohla přijít na chuť mě příjemně překvapil. Myslím tím přechodem z umělého seriálu Ulice do filmu. Chvílemi plytké monology a rozhovory nevytrhla ani nezvykle dlouhá sexuální scéna. Za mě je hodnocení filmu tak na 45%, ovšem prostřední kde to bylo točené je tak za 120% :3

Další věcí s kterou bych se chtěla pochlubit jsou moje sportovní úspěchy :) Hrozně dlouho jsem sbírala odvahu vlést si na váhu a až minulý týde u prarodičů jsem si vlezla na váhu, celý rok jsem si říkala:," pitomče, nelez tam buď nešťastná, že ti to nejde dolu" ..no a tak jsem se nasrala a vlezla tam..a fůůů.. Mám 91 kilo! Dobře, já vím, je to furt hodně, ale počáteční váha byla 108 kilo..ta cifra je příšerně vysoká a vím, že ještě 3 kila a bude to oficiálně 20 kilo co jsem shodila. To je pro mě prostě neuvěřitelný, hrozně se těšim až to bude a budu to moct pustit do světa :D :))

zatím je to opět vše, pana Z. a pana V. si nechám na jindy, je to dlouhá story, tak i naši Francouzskou návštěvu ..:D

S láskou En
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama