Čtyřměsíční pauza

1. september 2013 at 14:55 | En |  diary.
V měkkém dopoledním světle se k tobě prodírám skrze pavučiny opatrně tě uchopím, lehce fouknu a prach se rozletí do vzduchu. ..Ha, ale kdeže, přenesme se zpět, dřepím v obyváku na sedačce a jediné co oprašuji je má šedá kůra mozková, protože si po těch čtyřech měsících nepamatuju skoro ani heslo :D , nemluvě o věcech do školy. A proboha, je prvního!
Ale tak.nebudu to zase nijak dramatizovat. Tenhle proces prvního září, kdy to skoro většinou vycházelo na pondělí a my museli jít do školy už je letos pro mě ten poslední! A vážně je to tak, vůbec si neuvědomuju nějakou tu zodpovědnost, která visí ve vzduchu a těžce na mě v půli roku bude dopadat, protože jsem maturantka. ..Hrozný slovo, hrozná představa. Nicméně, pokud se ke konci června neposnažím, bude tenhle rok opravdu poslední kdy vstávám do školy. ..Címž si nejsem jistá..že by se mi to zamlouvalo.

..Ještě včera jsem měla v hlavně vizi jak udělám super čtivej článek a vykouřilo se mi to z hlavy..:D kruci.

Začnu teda polopaticky, klasicky..trochu ohraně. ..:) Co prázdniny? Jaké byli? Představte si přiblblej výraz kterej na Vás vybafne hned první den ve škole.. Tak si ro zrekapitulujeme.
Začátek léta vypadal tak, že budu lenošit o 100 péro, když jsem teda ta maturantka, tak ať si všechno nachystám, přečtu připravím..vize jako z amerického filmu. Hádejte jak to dopadlo.. :D Vize z amerického filmu se přeměnila na film o utlačovaných černoších, kteří tvrdě makali na plantážích..:D Takže jsem se zhruba na 3 a půl týdne zapíchla o pracovního procesu, v časovém rozmení od nevidím do nevidím :D Dobře, jo, peníze jse si vydělala, k dnešnímu datumu jsem je všechny úspěšně utratila, ale jinak prázdniny nebyly nic moc, kdyby nebylo občasného Dvorního divadla tady poblíž v Hlohovci, stálo by to za totální ho*no. Pokud se ptáta na pana M. tak ten je v trapu, osmého srpna kdy mi štěbetal do telefonu jak mě miluje, mě zároveň večer poslal do prdele s tím, že jsem na něj zlá. Hold jsme nebyli naladěni na stejnou vlnu zamilovanosti. Čtrnác dní před tímto naším rozhovore, kdy si na mě otevřel hubu s tím, že se zase chovám jako kráva aže ho to nebaví, jsem zjistila, že mě to vlastně taky už nebaví. Následující týden kdy se mnou neudržoval žádnou konverzaci, jsem byla v pohodě, bylo mi dobře a ten stav setrval až do doby kdy se mi zase ozval. A pak při slovech, tak se měj, ahoj mi to bylo vlastně docela jedno :)
Dalším "významným" krokem byla skupina Off topics, kde jsou poznala spoustu nových lidí, posléze jsem se s nimi "slezla" i v Praze, dokonce mi přišlo i několik pozvánek k nezávaznému sexu, ..probůh, chápete to jo ..:D

..Achjo, a mám toho na srdci ještě tolik a mnohem víc, ale radši to rozdělím do více článků .. :) Rozhodně se musím podělit o etudu s panem V. a taky panem Z., o skvělou výstavu Alfonse Muchy a Jana Zrzavého. O Josefa Formánka a nejen o něj, o jeho knihy. Taky o nový film Líbánky, letní songy..o mou váhu a spoustu dalšího :) En.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama