Tlachání k čaji

2. april 2015 at 15:01 | En |  diary.
Oh, uh..ulala, venku počasí nic moc, a tak sedím nejspíš se zánětem ledvin v posteli, poslouchám nějaký nový píničky, těším se z toho, že vyjde poslední a naprosto geniální desátý díl Haryho Holea s názvem polici a nemůžu se dočkat
Včera jsem byla na rovnátkách! Ňah, dostala jsem super nový gumičky, takže už nevypadám, že mám hubu celou plechovou, ale dostalo to skvělou červenou barvičku a jsem z toho děsně happy, navíc, co si čistím zuby asi tak 6x denně, jako fakt, tak je mám nádherně bilý a naprosto to září! :)) Příští měsíc mi do pusy nacpou destinu, na horní patro, takže o líbání si nechám asi jen zdát :D ..haha


Šůůůůůgrrrrrr jeeeees plíííííííz..ach jo, miluju tu písničku :D <3

Nicméně, mě to jaro dojímá. Všude chodí všichni zamilovaní, holky s bubnem chvíli před porodem ..eh, no láska je zase všude, ve vzduchu sice sníh, ale komu to vadí, žejo :D ..Vole jasně, že všem. Nicméněmě tohle všechno přimělo k tomu, že jsem si přiznala, že ačkoliv jsem děsně paličatá a razím teorii "na co chlapa", tak přiznávám, že by se mi něco takového líbilo. Nevím jestli je to věkem, nebo potřebou být s někým, ale hrozně přeju svým kamarádkám jejich vztahy, prožívám s nima jejich trable a občas si říkám, "vždyť už jsem připravená, tak..proč to pořád nepřichází?" ..Jestli je pravda, že si zasloužíme lásku, kterou přijímáme, tak jsem na tom dost mizerně. A tak jsem se zamyslela a, je fakt, že mi je 20 a nikdy jsem s nikým nechodila. To je prostě..divný, a ne retardovaná fakt nejsem, fyzicky. Mentálně možná občas :D :D ..
Co si pamatuju, než jsem nastoupila do prváku, tak jsem měla pletky s jedním o dost starším klukem, paradox bylo, že byl tak opilej, že si mě druhý den nepamatoval..:D To je až k pláči, Tomáš to byl :D Ze zemědělky v Brně :D ..ach. Další koho si pamatuju byl Jirka, z vedlejší vesnice, později jsme spolu byli na intru, moc mě nebral, tak jsem se mu pak neozývala a dával mi to dost sežrat :D Ale přežila jsem! Pak příšel Tomáše číslo dvě, s ním to bylo super, ale tak rychlý, že jsme to pohřibili dřív než to začalo, pak začal chodit s mou spolužačkou a jsou spolu doteď. Dokonce už mají i jméno, mi teda podrž koště!! Pak jsem na chlapce a chlapy zanevřela uplně a nebo to nebylo nic významného :D....Mmm jo, druhák se nesl ve znamení, přiberu a seru na chlapy :D asi tak! Za to ve třeťáku jsem se zamotala s Michalem a nemohla se z toho rozmotat ještě donedávna. Potom už následoval jen Marek a Jarda..a to taky nestojí za řeč.
Vždycky když jsem si s někým rozumněla, tak bydlel na druhé straně republiky, nebo to z nějakého důvodu nevyšlo. Teď, s odstupem času když to vidím, nemůžu říct, že vím v čem je chyba nebo co dělám špatně. Možná to nebylo mým postojem k tomu všemu, zahrabávala jsem se doma, zatím co ostatní holky sbíraly lajky na fb aby se ujistily jak jsou hot or not a že duckface je v pořádku.
Nedávno jsem koukala s mámou na film, nezapomeň na mě se to jmenovalo, ve zkratce je to o klukovi, kterejpotkal holku, vsadil se skamarádem, že jí sbalí o a ojede. Taky že jo, jenže v tom pak bylo něco víc, žejo, když jí to vysvětloval a láska jako trám, když mu teda laskavě odpustí, tak zemře. No to bylo dráááma, pak se mě máma zeptala, "nepřipadáš si o tohle ochuzená?" ..Tak jsem se zamyslela, je pravda, že když jsem byla na intru, tak mi moje velice aktivní spolubydlící vykládala s kolika klukama na ten víkend spala, kolik jich bylo celkem, kde a jak jí po tom všechno bolí. Jak už ve třinácti utíkala s holkama na diskotéky a pak oblila celý výtah a dělala, že nic neví. No, možná mě občas mrzí, že jsem takový dobrodružství nezažila, že ze mě nebyla okresní sexuální přebornice, ale teď už to nějak neřeším. Zvládla jsem tyhle věci v daleko, daleko, ale daleko menší míře. A taky, se 112 kily se někde natřípat jako s padesáti a být sexy a ne zpocená jako dveře od chlíva, dá zabrat, co si budeme.
Takže o čem to celý je? Lovit někoho. Být na všechno příliš připravená?
Vždycky jsem chtěla mít v někom oporu a jistotu, myslím v příteli, což se v mém případě obrátilo. Michala jsem milovala, fakt jo, udělala bych pro něj snad cokoliv, ale člověk pak vystřízlivý, když se ten druhý staví zády tak, že narazíte. A narazíte hodně tvrdě.
Říkám si, jak je to nespravedlivé, některé holky mají úžasného přítele a chovají se jako krávy.
V mém případě je to zase stejné. Kamarád mé kamarádky mě na facebooku šťouchnul, nic neobvyklého, a tak jsme si začali psát. Je hrozně milý, v hlavě něco má, není na mě hrubý, drzý, nechce po mě fotky v prádle a kdoví co všechno ještě. Ale zase to má háček, je zadaný a bydlí tam, odkud já se stěhovala. Přijde mi to děsně nespravedlivý! Mám pocit, že když je mi mi ten člověk tak sympatický, tak se zákonitě musí něco posrat a překazit a nebo to bude milé pořád, ale budeme jen..něco jako kamarádi, já budu zklamaná, on mi nebude rozumnět, a pak to vyvrcholí jako vždycky slovy, holky nevědí co chtějí! Jak říct někomu, koho neznáte, že byste si s ledovým klidem dokázali představit, že byste spolu mohli být, že Vám přijde více sympatický, než byste si měli připustit, že někdy s noci přemýšlíte, jaké by to bylo políbit ho. Teď asi zním, jako dobrý cvok, ale zkuste se zamyslet. Není to jednoduché a fakt to bolí, už jen ty myšlenky na to. Nejhorší na tom je, že si tu skutečnost uvědomujete a už jen to je ..skličující, když si s tím dotytčným chcete psát a nejde to, pořád přemýšlíte, proč vy.
Vždycky, když mám takové stavy, že se mi někdo líbí tak mám chuť se zaseknout v čase a místě a nikdy se nepohnout dál, je to takový unikátní pocit, který se neopakuje často.
Je mi z toho smutno, buď ..budu žít v celibátu a nebo budu doufat, že se za měsíc tomuhle článku zasměju a přejdu to.

S láskou En
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Ennie Ennie | Web | 27. april 2015 at 16:54 | React

Písničku Sugar mám také ráda :). A ten klip je boží!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama